Menu Menu

Punktacja

Punkty
Standardowe

1 GŁOSOWANIE = 1 PUNKT

Szkoła może zdobyć punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.
 
Wybierz galerię Zatwierdź swój głos

Punkty
z paragonem

1 PARAGON = 20 PUNKTÓW

Oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 punktów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś zostanie przyznanych 20 punktów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon, to 20 punktów dla szkoły.
Kup Domestos, zachowaj paragon z tej transakcji Wejdź na stronę www. Oddaj głos wgrywając paragon, a my pomnożymy głos x 20

PUNKTY
Z GRY

100 punktów w grze = 1 PUNKT

Zdobywanie głosów z gry odbywa się poprzez aplikację mobilną dostępną na telefony komórkowe z systemem android i iOS. Aby oddać Głos za pomocą gry, należy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać w niej zarejestrowaną szkołę, na którą chce się oddać Głos, i zagrać w grę. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 Punkt dla szkoły, na której konto grasz.

Aplikacja mobilna będzie dostępna dla użytkowników po 1.10.2018.

Głosy
Extra

Każda szkoła może zdobyć głosy extra.
Istnieją dwie możliwości ich zdobycia:

Punkty za promocję
programu WZOROWA ŁAZIENKA

Szkoła dostaje 250 punktów.

Pierwsze 500 szkół które poprawnie zarejestrują się w Programie otrzyma od Organizatora drogą pocztową materiały promocyjne, m.in. plakaty propagujące program WZOROWA ŁAZIENKA oraz naklejki do toalet. Za rozwieszenie w szkole otrzymanych plakatów oraz przyklejenie naklejek w szkolnych toaletach, szkoła otrzyma od Organizatora jednorazowo dodatkowe 250 punktów. Warunkiem otrzymania tych punktów jest przesłanie do Organizatora dokumentacji zdjęciowej. Można to zrobić tylko po zalogowaniu do PROFILU SZKOŁY na naszej stronie, w zakładce Extra Głosy, w dniach 20.08.2018r. - 11.11.2018r.

PUNKTY ZA ORGANIZACJĘ
ŚWIATOWEGO DNIA TOALET

Szkoła dostaje 500 punktów.

Każda Szkoła biorąca udział w Programie może jednorazowo zwiększyć o 500 swoją liczbę głosów, które zostaną przyznane przez Organizatora. Warunkiem otrzymania Extra Głosów jest zorganizowanie w szkole akcji pt. "Światowego Dnia Toalet" promującej zasady korzystania z toalety i edukującej w zakresie utrzymywania czystości w łazienkach oraz przeprowadzenie fotorelacji z tego wydarzenia oraz wgranie tych zdjęć (fotorelacji) do konta Szkoły na Stronie Internetowej w sekcji po zalogowaniu. Wydarzenie powinno mieć charakter edukacyjny i być przeprowadzone na terenie szkoły. Szkoła powinna przeprowadzić akcję w dniach 12.11.2018r.-21.11.2018r.